One on One lessons per hour  $ 240 pesos (if you continue for more than 2 weeks, price goes to 200 per hour)

Package of 10 hours per week One on one: $2000 pesos

Package of 20 hours one on one per week: $3700 pesos

Material is included

Group lessons fees upon request

Ask for your personal study plan fees!

gisela.giunti@gmail.com